KONTAKT
ZAPRASZAMY DO ROZMÓW
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję zasady zawarte w polityce prywatności portalu internetowego bakuslogistics.pl
Jesteś tutaj: Samopoziomujące się zakładki - jako podkategorie dla tej strony Spedycja Międzynarodowa Wrocław

Spedycja Międzynarodowa Wrocław

Potrzebujesz firmy zajmującej się spedycją międzynarodową we Wrocławiu?

My zadbamy o całą logistykę transportu, abyś miał czas na to co dla Ciebie najważniejsze!

Nasza firma spedycyjna zajmuje się całościowym organizowaniem przewozu ładunków na zlecenie osób prywatnych oraz przedsiębiorstw, tych większych jak i mniejszych. Nasze usługi przewozowe świadczymy w kraju jak i za granicą. Dbamy z największą starannością o każdy nawet najmniejszy szczegół związany z realizacją zlecenia. Oferujemy Państwu pomoc naszych wykwalifikowanych pracowników, którzy zaplanują najlepsze rozwiązania logistyczne zachowując przy tym wszystkie normy bezpieczeństwa. Do naszych zadań ponadto należy sporządzanie dokumentacji transportowej, wybór środka transportu, załadunek, wyładunek, uzyskanie niezbędnych pozwoleń, odprawa celna i wiele innych jeszcze czynności, o które szczególnie dbamy. Naszą mocną stroną jest umiejętność planowania, przekazywania informacji oraz rzetelność w wykonywaniu swoich działań. Wszystko po to, aby towar dotarł w odpowiednim miejscu i czasie do odbiorcy.

Nasze ogromne doświadczenie zawodowe pozwala nam na spełnienie wszelkich wymagań oraz oczekiwań klienta, ponieważ praca, którą wykonujemy jest naszą pasją.

Obszar, w którym działamy to głównie województwo dolnośląskie czyli Wrocław i okoliczne miejscowości. Oczywiście jesteśmy również otwarci na współpracę z firmami z całej Polski.

Gwarantujemy naszym klientom:

  • terminowość dostaw
  • bezpieczeństwo ładunku
  • konkurencyjne ceny
  • satysfakcję z dokonanego wyboru

Ostatnie zrealizowane przez nas zlecenia:

Wrocław (Transport drobnicowy do Polski) Legnica (Transport całopojazdowy do Włoch) Świdnica (Spedycja ładunków drobnicowych) Bolesławiec (Spedycja ładunków masowych) Oleśnica (Spedycja materiałów sypkich) Bolesławiec (Spedycja ładunków masowych) Oleśnica (Spedycja materiałów sypkich) Wrocław (Transport drobnicowy do Polski) Legnica (Transport całopojazdowy do Włoch) Zgorzelec (Transport Fresh do Czech) Zielona Góra (Transport międzynarodowy do Francji) Jelenia Góra (Transport krajowy na terenie Polski) Wałbrzych (Spedycja krajowa) Lubin (Spedycja międzynarodowa) Zgorzelec (Transport Fresh do Czech) Zielona Góra (Transport międzynarodowy do Francji) Jelenia Góra ( Transport krajowy na terenie Polski) Wałbrzych (Spedycja krajowa) Lubin (Spedycja międzynarodowa) Głogów (Spedycja samochodowa) Świdnica (Spedycja ładunków drobnicowych) Głogów (Spedycja samochodowa) Świdnica (Spedycja ładunków drobnicowych) Bolesławiec (Spedycja ładunków masowych) Oleśnica (Spedycja materiałów sypkich) Wrocław (Transport drobnicowy do Polski).


GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

ul.Oleśniczka 25D
55-093 Kiełczów
woj. Dolnośląskie


NA SKRÓTY