KONTAKT
ZAPRASZAMY DO ROZMÓW
Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję zasady zawarte w polityce prywatności portalu internetowego bakuslogistics.pl
Jesteś tutaj: O firmie

O firmie

BAKUS LOGISTICS jest nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą z zakresu transportu i spedycji krajowej oraz międzynarodowej. Zajmujemy się spedycją drogową od 2012 roku.

Świadczymy usługi przewozu rozmaitych ładunków zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. Swoją działalność koncentrujemy na przewozach autami o ładowności nie przekraczającej 25t.

Za priorytet uważamy zadowolenie oraz godne reprezentowanie klienta, dlatego cieszymy się tak wielkim zaufaniem naszych kontrahentów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel, który gwarantuje profesjonalne podejście do każdego klienta, jak i dostosowanie się do jego potrzeb. Nasz specjalistyczny tabor samochodowy dostosowany jest do najbardziej wyrafinowanych potrzeb. Naszą domeną jest szybkość działania oraz rzetelność w powierzonych nam zadaniach. BAKUS Logistics to transport: punktualny, niezawodny oraz konkurencyjny cenowo.

Oferujemy szeroki zakres usług spedycji drogowej oraz obsługi magazynowej. Jesteśmy znani na rynku z realizacji projektów spedycyjnych przygotowywanych pod kątem indywidualnych potrzeb Klientów.


GDZIE NAS ZNAJDZIESZ?

ul.Oleśniczka 25D
55-093 Kiełczów
woj. Dolnośląskie


NA SKRÓTY